Deprem Geleceğimizi Yıkmasın Türk Eğitim Derneği olarak, 96 yıldır olduğu gibi yine ihtiyacı olan çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Sorumluluğunu aldığımız çocuklarımızı yıllar sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Bu sorumluluğu hiçbir zaman unutmayacağız. Depremde ebeveynlerini kaybeden çocuklarımızın eğitimlerini destekleyelim, depremin yıkıcı etkisini çocuklarımızın ve ülkemizin geleceğinden uzak tutalım. Çocuklarımız kimsesiz değil; bugün olduğu gibi yarın da bu … Deprem Geleceğimizi Yıkmasın okumayı sürdür
WordPress sitenizde gömmek için bu adresi kopyalayıp yapıştırın
Bu kodu sitenize gömmek için kopyalayıp yapıştırın