TED burs sistemine destek olmak isteyen kişi ve kurumlar, farklı yollarla burs sistemimize katkı sağlayabilirler.

Türk Eğitim Derneği burs uygulamalarında amaç, öğrenciye sadece maddi destek sağlamak değil, öğrencinin tüm eğitim giderlerinin karşılanması ve sosyal, sportif, kültürel alanlarda da destek verilmesidir. Eğitim-öğretim yılı için bir öğrencinin yalnızca burs gideri bağışçıdan alınmakta, geri kalan kısmı dernek tarafından karşılanmaktadır.

5833'e TED yada UMUT yazıp SMS göndererek 20 TL bağışta bulunabilirsiniz.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarında bağış butonunu tıklayıp Türk Eğitim Derneğini seçerek dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

TED Dükkan'da yapılan satışlardan elde edilen gelirin tamamı Türkiye genelinde TED bursları ile eğitimine devam eden maddi imkanları kısıtlı öğrencilere, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla katkı sağlamaktadır.

Yuvarla uygulamasını telefonunuza indirerek alışverişlerinizdeki kuruş küsuratlarını (maksimum 0.99 kuruş) bağış fonumuza gönderebilirsiniz.

Kurumsal hediyelerinizi Bi’fazlası’ndan alarak Türk Eğitim Derneğine destek sağlayabilirsiniz.

HelpSteps uygulamasında Sağduyu Kampanyaları bölümünden Türk Eğitim Derneğini seçip, ‘Adım Gönder’ düğmesi ile adımlarını kampanyamıza aktarabilirsiniz.

İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde cebinizden fazladan para çıkmadan sadece platforma kayıt olup Türk Eğitim Derneğini seçerek destek olmaya hemen başlayabilirsiniz.

İyilik Paylaş ile doğum gününüzde; Türk Eğitim Derneği adına destek verebilirsiniz.

Kendi bağış kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

Trendyol'daki Türk Eğitim Derneği mağazasını ziyaret ederek, burs sistemimiz yararına satılan ürünlerden alabilirsiniz.

Dolap Bakiyem alanında yer alan "Bağış yap" butonuna tıklayarak Türk Eğitim Derneğine bağış yapabilirsin.

İlk adı “Türk Maarif Cemiyeti” olan derneğimiz, 1946 yılından itibaren, “Türk Eğitim Derneği” adı altında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Genel Merkez:
Kavaklıdere Mahallesi, Kızılırmak Cad. No:8 06680 Çankaya/Ankara

+90 312 939 50 00

+90 312 417 53 65

info@ted.org.tr