Siz de bir çocuk okutun, hem çocuklarımızın yüzü hem de geleceğimiz aydınlansın

Türk Eğitim Derneği, bugüne kadar on binlerce çocuğa destek sağlayarak birçok öğrencinin hayatını değiştirmiştir. Her bir katkı, bir çocuğun yaşamını aydınlatmak amacıyla kullanılmaktadır. Sizin desteğinizle, bir çocuk burslu öğrenci olarak eğitim alma fırsatı bulacak, nitelikli öğrenimle kendini farklı alanlarda geliştirme şansı elde edecek ve gelecekte iyi bir meslek sahibi olacaktır. Bu şekilde ülkemizin yarınlarına olumlu katkılarda bulunabilirsiniz.

Derneğimize farklı yollarla bağışta bulunmak mümkündür. İstediğiniz miktarda tek seferlik bağış yapabileceğiniz gibi, bir veya daha fazla öğrencinin eğitim hayatını destekleyen bir eğitim meşalesi olabilirsiniz. Özel günlerde, bağış sertifikalarımızı hediye ederek, çelenk hizmetlerimizi kullanarak veya adımlarınızı bağışlayarak da yardımcı olabilirsiniz.

Unutmayın ki her destek, bir çocuğun geleceğini aydınlatmak ve ülkemizin ilerlemesine katkı sağlamak adına önemlidir.

Ayşe Serdaroğlu

"Benim için bağışçılık; eğitim alması için gerekli imkânları sağlayamayan çocukların bir şekilde ruhuna dokunmak, ellerinden tutmak ve yüreğine sevgi üflemektir."

Videoyu Oynat

Kampanyalar

QNB Finansbank ile iş birliği yaparak depremzede çocuklarımızın ve gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine ve eğitimlerini en iyi olanaklarla tamamlamalarına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Destekleriniz için tıklayabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem hepimizi derinden vurdu ve en çok zarara da maalesef depremzede çocuklarımız uğradı. Ebeveyn kaybı yaşamış çocuk sayısı maalesef binlerle ifade edilmekte, kampanyamızın amacı sadece burs desteği sağlamak değil, yaraları birlikte sarmak ve çocuklarımıza, ülkemizin geleceğine sahip çıkmaktır.
Ayrıntılı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Elazığ depreminde can kaybı yaşayan, işsiz veya iş göremez durumda olan ailelerin çocuklarına eğitim bursu desteği sağlanmıştır.

Türk Eğitim Derneği, başlatmış olduğu 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye kampanyası ile başarılı ancak maddi olanakları yetersiz öğrencilere burs imkânı sağlamaktadır.

Kampanya kapsamında Mart 2019 itibariyle toplam 186 öğrenciye eğitim bursu imkanı sağlanmıştır. İki öğrenci TED Okullarından mezun olmuştur.

Kurumsal Destekçilerimiz

İlk adı “Türk Maarif Cemiyeti” olan derneğimiz, 1946 yılından itibaren, “Türk Eğitim Derneği” adı altında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Genel Merkez:
Kavaklıdere Mahallesi, Kızılırmak Cad. No:8 06680 Çankaya/Ankara

+90 312 939 50 00

+90 312 417 53 65

info@ted.org.tr